Sony Xperia XZ Premium – nechajte sa zviesť klenotom medzi smartfónmi!

1
241
views

Inteligentný telefón s očarujúcim designom a dych vyrážajúcou výbavou? Predstavujeme vám model Xperia XZ Premium, ktorý bude vašim každodenným spojencom aj v nepriaznivých podmienkach. Okrem slotu na dve SIM karty vás poteší dokonalým výkonom, dôvtipnou batériou a v neposlednom rade tiež prvotriednym fotoaparátom Motion Eye, s ktorým budete konkurovať profesionálnym fotografom!

Xperia XZ Premium je na pohľad aj na dotyk majstrovským dielom. Dokonale hladké línie elegantného štíhleho tela pokrýva prémiový sklenený povrch „loop surface“ vytvárajúci zrkadlový efekt. Sklo Corning Gorilla Glass 5 vyniká nie len mimoriadnym vzhľadom, ale aj odolnosťou. Výrobca si potrpel aj na tie najmenšie detaily. Hrany prístroja oplývajú dôkladným diamantovým rezom, objektív fotoaparátu zasa zdobí elegantný krúžok z nehrdzavejúcej ocele.

Funkcie fotoaparátu Motion Eye vám vyrazia dych. Spomalené videá sa stanú skutočnou lahôdkou – za minútu dokáže zaznamenať neuveriteľných 960 záberov a v porovnaní s konkurenciou tak mnohonásobne viac spomaliť akýkoľvek pohyb. Za zmienku stojí aj funkcia prediktívneho záznamu, ktorá uloží zábery do medzipamäte skôr, než stlačíte spúšť. Prvotriedna kvalita vyhotovených fotografií je samozrejmosťou – a to aj pri nedostatočných svetelných podmienkach,

Samsung Galaxy S7 Edge G935F 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

HDR displej s Ultra HD 4K rozlíšením v sebe ukrýva výnimočné technológie. X-Reality dokáže dopĺňať chýbajúce pixely, potlačiť šum a zlepšiť textúru. Technológia TRILUMINOS produkuje približne 138% farebného spektra zobrazovaného štandardnými displejmi, čím sa postará o intenzívnejšie a autentické farby. Obraz displeja je skrátka natoľko ostrý a intenzívny, že nebudete mať slov.

Nerobte kompromisy a vychutnajte si hudbu v podobe, v akej bola stvorená. Technológia Hi-Res Audio vašim ušiam sprostredkuje krištáľovo čistý zvuk plný tých najjemnejších detailov. Xperia XZ Premium sa pýši supervýkonným osemjadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon 835, ktorý vám dopraje bleskurýchle prezeranie webových stránok, plynulé sledovanie videí či hranie hier a tiež bezproblémový multitasking.

Inteligentná funkcia Smart Stamina dozrie na to, aby vám energia vystačila na celých 24 hodín. Všíma si, ako v priebehu dňa využívate kapacitu batérie a spotrebu energie upraví presne podľa vašich potrieb. Vďaka nabíjacím technológiám nehrozí riziko poškodenia batérie – naopak, jej životnosť sa môže dokonca zdvojnásobiť!

  • juro27

    ” Prvotriedna kvalita vyhotovených fotografií je samozrejmosťou – a to aj pri nedostatočných svetelných podmienkach” SI ROBITE SRANDU NIE? 🙂